| Όνομα Προϊόντος | Δύναμης σωληνοειδής χάλυβα πύργος σειράς γραμμών πόλων 33kv μετάδοσης δομών ηλεκτρικός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| όνομα | 86KV γαλβανισμένη υψηλή εκτατή ηλεκτρική δύναμη Πολωνός 11m |
|---|---|
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
| Τύπος | 86KV γαλβανισμένη υψηλή εκτατή ηλεκτρική δύναμη Πολωνός 11m |
| Σχήμα | οκτάγωνος |
| Ύψος | 835m |
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Columniform Πολωνού χάλυβα καυτής εμβύθισης 9m 11m |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ονομασία του προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχεδιασμός πελατών |
| Υψόμετρο | 7-30 μέτρα |
| Τετάρτη | 132KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 14M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Ενταφιασμός |
| Ύψος | 11m |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία | Γραμμή μετάδοσης |
| Όνομα Προϊόντος | 11m γαλβανισμένος ελαφρύς Πολωνός ηλεκτρικός συμπτύσσοντας Πολωνός Columniform |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |