| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης διανομής δύναμης |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ύψος | 30FT |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 13m |
|---|---|
| Τάση | 230KV |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345, ή 460mpa |
| Φορτίο | 6.5KN ή περισσότεροι |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Χρήση | Γραμμές μετάδοσης υψηλής τάσης |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Ύψος | 30FT |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρριχηθείτε, γήινη ράβδος |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Συγκόλληση AWS D1.1 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| Τάση | Χαμηλή τάση |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | Q345 345mpa |
| Σχήμα | Οκτάγωνο ή σχέδιο πελατών |
| Τύπος σύνδεσης | τύπος ενταφιασμών ή φλαντζών |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της βαθμίδας |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ύψος | 25ft |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Γραμμή Transmisson | 132kV |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της βαθμίδας |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Ύψος | 25ft |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Υλικό | Q234 Q345 GR65 |
|---|---|
| Ύψος | Προσαρμοσμένο αίτημα |
| certifition | ΤΟΥ BV |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Μορφή | Οκτάγωνος |