| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 1-50M |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Σχήμα | octaginal |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 150m |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός ηλεκτρικής δύναμης τηλεπικοινωνιών τύπων γωνίας 10KV |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Υλικό | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Ύψος | 10100m |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Ύψος | 65ft |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Τμήματα | Τρία τμήματα |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 65ft |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 |
| Τμήματα | Τρία τμήματα |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv-220kv |
| Υλικό | ASTM A572 Gr65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και πίσσα |
| Πρότυπα Glavanization | Υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86um |
| Όνομα Προϊόντος | Ενιαίος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός τύπων γωνίας κυκλωμάτων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Τύπος | 10m 11m κατηγορία 2 κατηγορία 3 12m 15m μετάδοσης ηλεκτρικό επίστρωμα ψευδάργυρου πόλων S500 υλικό |
|---|---|
| Πάχος | 3mm |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Σχέδιο του πόλου | ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |