| Τύπος | Τύπος ταφής |
|---|---|
| Βαθμός φυτών | 1.8 μέτρα κάτω από το έδαφος |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Υψόμετρο | 8 έως 27 μέτρα |
| εμφάνιση | Τρυβώδης, τριγωνική, γωνιακή, πλέγμα |
| Thickness | 3.8mm 7.2mm |
|---|---|
| Pole Shape | Round, conical, octagonal, square, mid hinged, polygonal shafts |
| Χρώμα | Λευκό, ασημένιο. |
| Ονομασία του προϊόντος | 3.8mm 7.2mm 9m 11m Μαλαισία hop dip galvanisation ηλεκτρικοί στύλοι από χάλυβα με FRP |
| Design | Against 8 Grade Of Earthquake |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 11m 3.8mm 7.2mm 80-100 μm Μέσος όρος Ζεστή Ζαλβάνωση για ανθεκτικό Ζαλβανισμένο Ατσάλι |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Υψόμετρο | 20-40μ |
|---|---|
| Δάχος | 1-30 mm |
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Χρώμα | Λευκό, ασημένιο. |
| Επεξεργασία με συγκόλληση | ΑΠΔ D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρου |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | GR50 |
| Υψος | 12 μ. |
|---|---|
| Επιφανειακή επεξεργασία | ζεστή βαφή γαλβανισμένη σκόνη |
| Πάχος | 3mm |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Τροπολογία διαστάσεων | + - 2% |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV - 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Gr50 Gr65 |
| Όνομα | Οκτάγωνος πόλος δύναμης χάλυβα 69KV ηλεκτρικός |
|---|---|
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
| Τύπος | Οκτάγωνος πόλος δύναμης χάλυβα 69KV ηλεκτρικός |
| Μορφή | Οκτάγωνος |
| Ύψος | 835m |
| Υλικό | Gr65 |
|---|---|
| ORIJIN | Jiangsu Yixing |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τάση | 220KV-550KV |
| Σχήμα | ΚΥΚΛΟΣ, ΠΟΛΥΓΩΝΟ |