| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal κύκλος |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV - 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Όνομα Προϊόντος | Μονο πόλος πύργων πόλων χάλυβα κεραιών τηλεπικοινωνιών για το τηλεφωνικό σήμα κυττάρων |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή επικοινωνίας |
| Galvanization | ASTM Α 123 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Υψος | 14.5m |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | Οκταγωνικός |
| Πάχος | 2.75mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ασφάλτου γαλβανισμού |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Όνομα Προϊόντος | Μονο πόλος πύργων πόλων χάλυβα κεραιών τηλεπικοινωνιών για το τηλεφωνικό σήμα κυττάρων |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή επικοινωνίας |
| Galvanization | ASTM Α 123 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Ύψος | 6M 15M |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής μινίου | 355Mpa |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | 620mpa |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Υψόμετρο | 15 μέτρα |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Δάχος | 4 mm/5 mm |
| Υλικό | GR65 αντοχή απόδοσης τουλάχιστον 460mpa |
| Ύψος | CUSTOMIZAD |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο επίστρωμα |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Επιφάνεια επεξεργασίας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| CERFIFITION | ISO9001: 2008 |
| Ύψος | 15m |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Πάχος | 4mm/5mm |
| Υλικό | GR65 δύναμη παραγωγής περισσότερο από 460mpa |