| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 10KV ~ 500KV HDG για τη γραμμή μετάδοσης δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 12m |
| Τάση | 10KV ~ 500KV |
| Θεραπεία | Galvanization |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 10KV ~ 500KV HDG για τη γραμμή μετάδοσης δύναμης |
|---|---|
| Σχέδιο | Σχέδιο πελατών |
| Ύψος | 12m |
| Τάση | 10KV ~ 500KV |
| Επεξεργασία | Galvanization |
| Ονομασία προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10-200 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 10-220 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Ανεκτικότητα διαστάσεων | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Ύψος | 3m50m |
| Ένωση των πόλων | Ένωση ολίσθησης, που βάζεται φλάντζα συνδεμένος |
| χρόνος εγγύησης | 15 έτη |
| Ύψος | 6M 15M |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής μινίου | 355Mpa |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | 620mpa |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Όνομα Προϊόντος | Προσαρμοσμένος πολυ-κυκλωμάτων γωνίας τύπων ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνών χάλυβα σωληνοειδής Q235 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 13.8kv οι Φιλιππίνες γαλβάνισαν το χάλυβα σωληνοειδής Πολωνός ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 30FT |
| Τάση | 13.8KV |
| Θεραπεία | Galvanization |
| Ονομασία του προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Δάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ζωή | 50 χρόνια |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1,1 |