| όνομα | 132KV 15m καυτή εμβύθιση ηλεκτρικών χάλυβα μετάδοσης πόλων δύναμης για το Aferica |
|---|---|
| Τύπος | 132KV 15m ηλεκτρικός πόλος δύναμης χάλυβα μετάδοσης |
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
| Σχήμα | οκτάγωνος |
| Ύψος | 845m |
| Τύπος | 10M 33kv ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα γραμμών μετάδοσης για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | 110KV γαλβανισμένος μετάδοσης οκτάγωνος/Polygonal χάλυβας Πολωνοί Πολωνού ηλεκτρικής δύναμης σωληνοε |
|---|---|
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | 10M 33kv ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα γραμμών μετάδοσης για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | 66 μετάδοσης γαλβανισμένου ηλεκτρική δύναμη KV χάλυβα Πολωνοί Πολωνού οκτάγωνου/Polygonal με διαφορε |
|---|---|
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| όνομα | Ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 16 Μ με το διαγώνιο βραχίονα για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 16 Μ με το διαγώνιο βραχίονα |
| Ύψος | 16M |
| thickenss | 4 mm |
| Φορτίο σχεδίου | 1280kg |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | 10kV καυτής εμβύθισης γαλβανισμένος ηλεκτρικής δύναμης μετάδοσης πόλος χάλυβα γραμμών σωληνοειδής |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| χρόνος εγγύησης | 15 έτη |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | κράμα χάλυβα |
| Τύπος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνοί μετάλλων Πολωνού δύναμης χάλυβα χάλυβα μετάλλων για 10M 33kv τη γραμμή μετά |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | 69kv 12m ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα γραμμών μετάδοσης για τον πύργο Πολωνού χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |