| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
|---|---|
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
|---|---|
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| μορφή | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Επιφάνεια theatmemt | Γαλβανισμένος |
| Υλικό | Δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa, Gr65, S500 |
| Μήκος | 25ft90ft, θα μπορούσαν να προσαρμοστούν |
| ύψος | 15 μέτρα |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Δάχος | 4 mm/5 mm |
| Υλικό | GR65 αντοχή απόδοσης τουλάχιστον 460mpa |
| όνομα | γαλβανισμένο Ε μέταλλο Πολωνός, μακρά ζωή ΤΎΠΩΝ 75FT 80FT NGCP Πολωνών γραμμών μετάδοσης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 75FT 80FT |
| Ύψος | 75FT 80FT |
| thickenss | 320mm |
| Φορτίο σχεδίου | 12-40KN |
| όνομα | Οκτάγωνη χαμηλή τάση 69KV 20FT90FT χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός για τη γραμμή μετάδοσης διανομής ισχύ |
|---|---|
| Ύψος | 2090FT 69KV |
| thickenss | 2.5mm10mm |
| Φορτίο σχεδίου | 500-2000kg |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| Υλικό | Χάλυβας, GR65, με τη δύναμη 460mpa παραγωγής miminum |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση και διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καυτή εμβύθιση που γαλβανίζεται, καυτός-εμβύθιση-γαλβανισμένος μετά από ASTM123 |
| Χρώμα | Αίτημα πελατών |
| Ύψος | Από τον πελάτη που απαιτείται |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10-200 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 10-220 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Ανεκτικότητα διαστάσεων | + - 2% |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 35ft |
|---|---|
| τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Τάση | 110KV |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |