| Όνομα Προϊόντος | Δύναμης ηλεκτρικός πόλος χάλυβα μετάδοσης ηλεκτρικός γαλβανισμένος στις Φιλιππίνες |
|---|---|
| Ύψος | 16M |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Επεξεργασία Surgace | galvanization και πίσσα |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ανοχή του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| όνομα | μέταλλο Πολωνός 20m 24m 27m 30mGalvanized με την καλύτερη τιμή ποιότητας και εργοστασίων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 20m 24m 27m 30mGalvanized |
| Ύψος | 20m 24m 27m 30m |
| thickenss | 320mm |
| Φορτίο σχεδίου | 12-40KN |
| όνομα | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα γαλβανισμένου χάλυβα Πολωνός με την αναρρίχηση των βαθμίδων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα |
| Ύψος | 100ft |
| thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Όνομα προϊόντων | Ο ηλεκτρικός πόλος χάλυβα ιστών δικτυωτού πλέγματος γαλβάνισε δύναμης μετάδοσης σωληνοειδή πύργο Πολ |
|---|---|
| Ύψος | 15m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Όνομα προϊόντων | 10kV καυτής εμβύθισης γαλβανισμένος ηλεκτρικής δύναμης μετάδοσης πόλος χάλυβα γραμμών σωληνοειδής |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 15 έτη |
| Ανοχή | +/-2% |
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
| Ονομασία προϊόντος | Γαλβανισμένη οκτάγωνη χρησιμότητα Πολωνοί Πολωνών γραμμών μετάδοσης ηλεκτρικής δύναμης χάλυβα με την |
|---|---|
| πιστοποιητικό | ISO9001 |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Υλικό | ΑΛΛΟΥ |