| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
|---|---|
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | 11kv καυτή γαλβανισμένη σωλήνας μετάδοση δύναμης Πολωνού δύναμης χάλυβα πόλων γραμμών μετάδοσης |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | Q235 Q345 Gr65 |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Μήκος | ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ REQUESTMENTS ΤΟΥ ΤΕΛΩΝΕΙΟΥ |
| Σχήμα | ΚΥΚΛΟΣ Η ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| όνομα | 11m 2section 3.8mm παραδοσιακή στήλη της Μαλαισίας με FRP και την πίσσα |
|---|---|
| Σχεδιασμός | δύο τμήμα |
| Ύψος | 11m |
| thickenss | 3.8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510 |
| Ονομασία προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Οκτάγωνος ή στρογγυλός |
| Ικανότητα δύναμης | 10kV σε 220kV |
| Ένωση Πολωνών | Ένωση ολίσθησης |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 15 έτη |
| Ονομασία του προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Δάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | ένα δοχείο ή δείγματα |
|---|---|
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Ισχύς | 10kv~550kv |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής | Εφαρμόζεται η ακόλουθη διαδικασία: |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική ενέργεια Πολωνός σύμπτυξης |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1.1 |
| Αντίσταση φορτίων αέρα | 30m/s |