| Όνομα Προϊόντος | 10kV 500kV ηλεκτρικό χάλυβα σωληνοειδής Πολωνός μετάδοσης δύναμης ηλεκτρικής ενέργειας γαλβανισμένο |
|---|---|
| Εξουσία | 10KV |
| Υλικό | Gr65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Ονομασία του προϊόντος | Pylon γραμμή Πολωνός ηλεκτρικής ενέργειας 25m 30m 50m γαλβανισμένη για τη δημιουργία του ηλεκτρικού |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Ονομασία προϊόντος | Τσιμενισμένος σιδηροδρομικός στύλος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| Χρόνος ζωής | 50 χρόνια |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Ύψος | 9M 11M 12M 14M Υψηλής τάσης χαμηλής τιμής Ηλεκτρικός πόλος ηλεκτρικής ενέργειας από χάλυβα |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Ονομαστική τάση | 33KV |
|---|---|
| Υλικό | Gr.65 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Γαλβανισμός ζεστού ισχίου |
| Galvanization πρότυπα | ASTMA123 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D.1.1 |
| Όνομα προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Ύψος | 7 μ |
|---|---|
| Σχήμα | Κωνικός |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 460mpa |
| Χρήση | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης χαμηλής τάσης |
| Πάχος | 2.75mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | 25FT γαλβανισμένος ηλεκτρική δύναμη χάλυβας Πολωνός για τη μετάδοση 110kv |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Colar | οποιοδήποτε |