| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχέδιο του πόλου | ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Μορφή | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| ανοχή | +/-2% |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ύψος | 630m |
|---|---|
| Εξουσία | 10-550kv |
| αγοράς | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
| Υλικό | Χάλυβας, GR65, με τη δύναμη 460mpa παραγωγής miminum |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση και διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καυτή εμβύθιση που γαλβανίζεται, καυτός-εμβύθιση-γαλβανισμένος μετά από ASTM123 |
| Χρώμα | αίτημα πελατών |
| Ύψος | Από τον πελάτη που απαιτείται |
| όνομα | Τόγκο 9m πόλος χάλυβα 200dan με το μέσο επίστρωμα 100 μικρό για το αντι διαβρωτικό painiitng |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 9m 200dan |
| Ύψος | 9m |
| thickenss | 2.75mmmm |
| Φορτίο σχεδίου | 200dan |
| όνομα | HT NGCP ΤΥΠΩΝ HS 60FT γαλβανισμένος πρότυπα χάλυβας Πολωνός με 45mm Thickenss |
|---|---|
| Σχεδιασμός | HT NGCP ΤΥΠΩΝ HS 60FT γαλβανισμένος πρότυπα χάλυβας Πολωνός με 45mm Thickenss |
| Ύψος | 60ft |
| thickenss | 45mm |
| Φορτίο σχεδίου | 1280kg |