| Τύπος | ευθύς πόλος/εκτατός πόλος/πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | 132KV 16m γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός 8m16m πόλος χάλυβα χρησιμότητας δύναμης χάλυβα για τη γραμμή |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | AWS D1.1 25m χάλυβας γαλβανισμένος χρησιμότητα ελαφρύς Πολωνός Πολωνών μετάδοσης δύναμης 69kv |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | 132KV 16m γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός 8m16m πόλος χάλυβα χρησιμότητας δύναμης χάλυβα για τη γραμμή |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q235 |
| Ύψος | 315m |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv-220kv |
| Υλικό | Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Μέση ισχύς Πολωνός χάλυβα Connics γραμμών μετάδοσης τάσης με τη δύναμη 450 MPA παραγωγής |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv-220kv |
| Υλικό | ASTM A572 Gr65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και πίσσα |
| Πρότυπα Glavanization | Υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86um |