| Όνομα Προϊόντος | πόλος δύναμης χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Ονομασία του προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Οκτάγωνο ή στρογγυλό |
| Δυνατότητα ισχύος | 10 έως 220 kV |
| Ένωση Πολωνών | Ένωση ολίσθησης |
| Χρόνος εγγύησης | 15 χρόνια |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος τοίχων | 136mm |
| waranty χρόνος | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος δύναμης χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Εκλεπτυμένη διανομή δύναμης συναρμολογήσεων υλικού Πολωνού χρησιμότητας που σταθμεύει ελαφριούς Πολω |
|---|---|
| Ύψος | 10m 15m 18m 20m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνοί μετάλλων Πολωνού δύναμης χάλυβα χάλυβα μετάλλων για 10M 33kv τη γραμμή μετά |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες |
| Ταχύτητα ανέμου | 160KM/H |
| Galvanization | Υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86μm |
| Πάχος | 6mm, 8mm, 10mm |