| MOQ | " εμπορευματοκιβώτιο HQ ένα 40 |
|---|---|
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Εξουσία | 10kv~550kv |
| Τιμή όρος | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR Ή CIF |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Οκτάγωνο ή στρογγυλό |
| Ικανότητα ρεύματος | 10 έως 220 kV |
| Ένωση Πολωνών | Ένωση ολίσθησης |
| Χρόνος εγγύησης | 15 χρόνια |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική ενέργεια Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv-220kv |
| κοστούμι για | Γραμμή διανομής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Gr65 |
|---|---|
| εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.75mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Galvanization | ASTM A123 |
| όνομα | Ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα της Μαλαισίας ηλεκτρική ισχυρή με FRP 9m 7.2mm |
|---|---|
| Ύψος | 9m |
| thickenss | 7.2mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510KG |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| Wind Resistance | 3-500km/h |
|---|---|
| Protective Level | IP65 |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Lamp Power | 20-400W |
| όνομα | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα γαλβανισμένου χάλυβα Πολωνός με την αναρρίχηση των βαθμίδων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα |
| Ύψος | 100ft |
| thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
|---|---|
| Τύπος | Γαλβανισμένη υψηλή εκτατή ηλεκτρική δύναμη Πολωνός 12.2m |
| Σχήμα | οκτάγωνος |
| Ύψος | 835m |
| Galvanization πρότυπα | η καυτή εμβύθιση το inaccordance με ASTM A123 με το πάχος ≥ 86μm |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Port | Always Shanghai |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Mounted Type | Burial |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Warrently | 15YEARS |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Protective Level | IP65 |
| Tolerance Of Dimenstion | +-2% |
| Plant Depth | 2.3m Underground |