| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q345 |
|---|---|
| Πάχος | 5mm |
| Ύψος | 80FT |
| Συγκόλληση | AWS D1.1 |
| Επιφάνεια επεξεργασίας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| όνομα | Οκτάγωνη χαμηλή τάση 69KV 20FT90FT χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός για τη γραμμή μετάδοσης διανομής ισχύ |
|---|---|
| Ύψος | 2090FT 69KV |
| thickenss | 2.5mm10mm |
| Φορτίο σχεδίου | 500-2000kg |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Ύφος | galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Εξουσία | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Ονομαστική τάση | 10kv~550kv |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης (ASTM A123) |
| κοστούμι για | Μετάδοση και διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Μήκος | 75ft |
|---|---|
| Πάχος | 4mm |
| Υλικό | Q235 |
| Σχέδιο | ενάντια στο βαθμό 8 eartnquake |
| Συγκόλληση | AWS D1.1 |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |