| Όνομα Προϊόντος | 11M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Ενταφιασμός |
| Ύψος | 11m |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία | Γραμμή μετάδοσης |
| Όνομα Προϊόντος | 14M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Ενταφιασμός |
| Ύψος | 11m |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία | Γραμμή μετάδοσης |
| Όνομα Προϊόντος | 8M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Τύπος ενταφιασμών ή flance |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | 8M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Τύπος ενταφιασμών ή flance |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Όνομα Προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Δάχος | 110mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 80 ΠΟΔΙΑ 90 ΠΟΔΙΑ 138KV |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| συσκευασία | φύλλο φυσαλίδων, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Μήκος | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς ένωση ολίσθησης |
| Σχήμα | Οκτάγωνος, Polygonal ή εκλεπτυμένος γύρω από |
| Αντίσταση φορτίων αέρα | 30m/s |