| Τύπος | 33kv ηλεκτρική δύναμη Πολωνός γραμμών μετάδοσης για τον πύργο πόλων χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | 10M 33kv ηλεκτρική δύναμη Πολωνός γραμμών μετάδοσης για τον πύργο πόλων χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | Ενιαίο εργοστάσιο Πολωνού ηλεκτρικής δύναμης Πολωνού χάλυβα CCTV βραχιόνων στην Κίνα |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | ηλεκτρική δύναμη Πολωνός γραμμών μετάδοσης 18m 33kv για τον πύργο πόλων χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | 9m-1250Dan δύναμη Πολωνός Eleactrical χάλυβα για την ανοχή καλωδίων +/-2% 110kv |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | Κράμα |
| Τύπος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης χάλυβα 8m 5KN 11.8m για τη μετάδοση |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Ύψος | 8m 11.8m |
| Τύπος | ηλεκτρική δύναμη Πολωνός polygonal ή υψηλής τάσης conicla για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Όνομα Προϊόντος | Polygonal 11kv ηλεκτρική ενέργεια Πολωνός πόλων 1250Dan Eleactrical για τα καλώδια 110kv |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | Κράμα |
| Όνομα Προϊόντος | 11.8M ηλεκτρικός Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 11.8m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |