| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Μορφή Πολωνού | Κωνικός, οκτάγωνος, στρογγυλός |
|---|---|
| Πάχος | 2.5mm, 2.75mm, 3mm |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| εφαρμογή | 10kv-220kv γραμμή μετάδοσης |
| Μορφή Πολωνού | Κωνικός, στρογγυλός, οκτάγωνος |
|---|---|
| Πάχος | 2.5mm 5mm |
| Ύψος | 25ft 90ft |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Τύπος | ο ηλεκτρικός κύκλος εξαρτημάτων πόλων Πολωνών χρησιμότητας χάλυβα 43m εκλέπτυνε τη γαλβανισμένη ηλεκ |
|---|---|
| Χρώμα | έθιμο |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | ο ηλεκτρικός κύκλος εξαρτημάτων πόλων Πολωνών χρησιμότητας χάλυβα 43m εκλέπτυνε τη γαλβανισμένη ηλεκ |
|---|---|
| Χρώμα | Τάγμα |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Όνομα | Polygonal χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα ηλεκτρικής ενέργειας 80ft 69kv με γαλβανισμένη την ιστός δομή |
|---|---|
| Σχέδιο | 80FT |
| Ύψος | 80FT |
| Thickenss | 4mm 5mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| όνομα | Γαλβανισμένη μέση χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα τάσης καυτής εμβύθισης με τον αγωγό αργιλίου 30000m |
|---|---|
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |