| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών HDG |
| Πιστοποιητικό | ISO |
| Πάχος | 6 mm |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| 404 Not Found | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Τύπος | 33kv ηλεκτρική δύναμη Πολωνός γραμμών μετάδοσης για τον πύργο πόλων χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | Ηλεκτρικός πόλος χάλυβα ιστών δικτυωτού πλέγματος για το σωληνοειδή πύργο γωνίας μετάδοσης δύναμης χ |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Πιστοποιητικό | ΤΟΥ ISO BV |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Διατηρήστε | Εύκολος διατηρήστε |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική ενέργεια Πολωνός σύμπτυξης |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Σχήμα | Οκτάγωνος, Polygonal ή εκλεπτυμένος γύρω από |
| Αντίσταση φορτίων αέρα | 160km/h |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| ΥΛΙΚΟ | S355JR |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| ΠΑΧΟΣ | 2.510MM |
| SHAPE | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| GALVANIZATION | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Ονομασία προϊόντος | Σιδηροδρομικοί πόλοι υψηλής ανοχής 10KV για τερματικές συνδέσεις στην πλευρά υψηλής τάσης ενός μετασ |
|---|---|
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345Mpa |
| Ελάχιστη τελευταία εκτατή δύναμη | 490MPA |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | 620MPA |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |