| Υλικό | Gr65 |
|---|---|
| Προέλευση της θέσης | YiXing |
| Τύπος | Ταφή |
| treament επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | Κράμα |
| όνομα | παραδοσιακός ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός των Φιλιππινών τύπων φλαντζών 30.5m |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος Φιλιππίνες φλαντζών 30.5m |
| Ύψος | 100ft |
| thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| Τύπος | Τύπος ενταφιασμών |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 1.8m υπόγειο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 8m 27m |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Κώδικας προϊόντων | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Χρήση | 345kv γραμμή μετάδοσης |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Ονομασία προϊόντος | Γαλβανισμένος πόλος δύναμης, χάλυβας 6m, 10m, 12m, πόλος Q235 δύναμης μετάδοσης ηλεκτρικής δύναμης 1 |
|---|---|
| Υψόμετρο | 10M |
| πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Υλικό | Q345 |
|---|---|
| Πάχος | 2.75mm |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Πρότυπο | NEA |
| Εξουσιοδότηση | 5 χρόνια |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο ή τυποποιημένο σχέδιο |
| Ανοχή διάστασης | + - 2% |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |