| Τύπος | ευθύς πόλος/εκτατός πόλος/πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος τοίχων | 136mm |
| waranty χρόνος | 15 έτη |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι μετάδοσης χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πάχος τοίχων | 3 χιλιοστά |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| όνομα | ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 7.5m με FRP για τη γραμμή διανομής |
|---|---|
| Σχεδιασμός | ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 7.5m |
| Ύψος | 7.5m |
| thickenss | 3.8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510 |
| Color | Silver |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth Rod,insulators |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Welding | AWS D1.1 |
| Finish | Hot-dip Galvanized |