| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | Ενιαίος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός τύπων γωνίας κυκλωμάτων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 35ft |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Δύναμη | 110KV |
| Υλικό | Gr65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα Glavanization | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | Polygonal ενέργεια Πολωνός Πολωνού Eleactrical δύναμης χάλυβα πόλων 1250Dan 11kv ηλεκτρική για τα κα |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | Κράμα |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Suit For | Electriccity Distribution |
| Mounted Type | Burial |
| Warrenty | 30 Years |
| Ξεπεράστε τον τύπο | Ενιαίος ή διπλός ξεπεράστε |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Από τη φλάντζα ή χωρίς φλάντζα |
| Ελαφρύ Wattage | 30w 60w στο φως των οδηγήσεων |
| Υλικό | Q345, Q235, Gr50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Υλικό | 9m - 3KN γαλβανισμένη δύναμη Πολωνοί χρησιμότητας για την ηλεκτρική γραμμή διανομής εξωτερικού |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ξεπεράστε τον τύπο | Ενιαίος ή διπλός ξεπεράστε |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Από τη φλάντζα ή χωρίς φλάντζα |
| Ελαφρύ Wattage | 30w 60w στο φως των οδηγήσεων |
| Υλικό | Q345, Q235, Gr50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Υλικό | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO BV |
| Ύψος | 25ft 30ft 35ft |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Δάχος | 4mm |
| Ύψος | από 20m σε 50m |
|---|---|
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Μορφή | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |