| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Τύπος | 320kv 43m Galvanization καυτής εμβύθισης NGCP ηλεκτρικός πόλος Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα για τον π |
|---|---|
| Μορφή | Κύκλος, κωνικός |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Επιφάνεια που τελειώνουν | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπα | /BV/ISO9001 |
| Ειδικότητα | 2090ft |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δάχος | 1-30 mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Τύπος | 9 - γαλβανισμένοι Gr65 17m υλικοί πόλοι μετάδοσης διανομής δύναμης Πολωνού 33kv χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| Μορφή | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα προϊόντων | Galvanization καυτής εμβύθισης 11.8m 800 Dan Καμερούν δύναμη Πολωνός χάλυβα για την ηλεκτρική μετάδο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| 404 Not Found | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| τύπος | Μετάλλων οκτάγωνα μέρη Πολωνού δύναμης χάλυβα μορφής ηλεκτρικά με την επεξεργασία πίσσας |
|---|---|
| χρώμα | οποιοιδήποτε |
| πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| χρόνος ζωής | 50 έτη |
| εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Υψος | 12 μ. |
|---|---|
| Επιφανειακή επεξεργασία | ζεστή βαφή γαλβανισμένη σκόνη |
| Πάχος | 3mm |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Τροπολογία διαστάσεων | + - 2% |