| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
| Αριθμό μοντέλου | ηλεκτρικός πόλος χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Q345, Q235.GR65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης (ASTM A123) |
| Συστατικό μήκος | 25mm 75mm |
| Εκτιμημένη τάση | 69KV-550KV |
| Τύπος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg |
| Ταχύτητα ανέμου | 160Km/h |
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| τύπος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg |
| Ταχύτητα ανέμου | 160Km/h |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τεχνητά υλικά |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Κοστούμι για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |