| Όνομα Προϊόντος | Δρόμου φωτός πόλους |
|---|---|
| Μήκος ανά τμήμα | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς ένωση ολίσθησης |
| Υλικό | Q345 |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Torlance Dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Φωτεινός σηματοδότης Πολωνός |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| κοστούμι για | Εθνική οδός/οδόστρωμα |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Suit For | Electriccity Distribution |
| Mounted Type | Burial |
| Warrenty | 30 Years |
| Υλικό | Q235 Q345 |
|---|---|
| Ζωή | 50 χρόνια |
| ΔΕΣΜΟΥΣΗ | ΑΥΣΔ1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Σχήμα | Κονοειδές, πολυπυραμιδικό, στήλη, πολυγωνικό ή κωνικό |
| Plant Depth | 2.3m Underground |
|---|---|
| Topdiameter | 60 Mm |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Wind Resistance | 3-500km/h |
| Tolerance Of Dimenstion | +-2% |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
|---|---|
| Color | Silver |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Treatment | Bitumen |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Ύψος | 630m |
|---|---|
| Εξουσία | 10-550kv |
| αγοράς | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
| Ύψος | 15m |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Πάχος | 4mm/5mm |
| Υλικό | GR65 δύναμη παραγωγής περισσότερο από 460mpa |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| 404 Not Found | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Εξουσία | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Ονομαστική τάση | 10kv~550kv |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης (ASTM A123) |
| κοστούμι για | Μετάδοση και διανομή ηλεκτρικής δύναμης |