| Τύπος | HT 45FT 50FT ο πόλος χρησιμότητας τύπων NGCP για thr Φιλιππίνες ενέκρινε τον προμηθευτή |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35 m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ταφή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| ΥΛΙΚΟ | S355JR |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| ΠΑΧΟΣ | 2.510MM |
| Μορφή | Πολύγωνο |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Τύπος | Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε χάλυβα χρησιμότητας Πολωνού τους γύρω από εκλεπτυμένους οκτάγωνους γαλβαν |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |