| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | Πόλοι χάλυβα NGCP χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα πόλων 80ft και 90ft ηλεκτρική |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | Χάλυβας Πολωνοί 80 πόδια ηλεκτρικός συμπτύσσοντας Πολωνός NGCP για τη μετάδοση δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | Ατσάλινοι πόλοι διανομής ηλεκτρικής ενέργειας 13m με σύνδεση ή μονομόρφωση |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Δάχος | 2.5mm16mm |
| Τελειωμένη επιφάνεια | Ζυγισμένα με ζεστό βύθισμα |
| Τύπος | 12m Στύλος κοινής ωφέλειας με κωνικό, στρογγυλό ή πολύγωνο σχήμα για τη διανομή ενέργειας |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Δάχος | 2.5mm16mm |
| Τελειωμένη επιφάνεια | Ζυγισμένα με ζεστό βύθισμα |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση ανέμου | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψος | 4-8 μέτρα ελαφρύ πόλο δρόμου |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 15 έτη |
| διάβρωση | ΑΝΤΙΔΙΑΒΡΩΤΙΚΉ |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένος φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί καυτής ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ πόλων χάλυβα πάχους S235 11.8m 3mm |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Όνομα Προϊόντος | φω'τα Πολωνός βραχιόνων 6.5m τυποποιημένα ανθεκτικά διπλά/στάσεων των ενιαίων βραχιόνων σημάτων φωτε |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Τύπος | 133kv 30ft χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα μετάλλων 35ft και 40ft γαλβάνισε με την πιστοποίηση |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |