| Τύπος | 11.8m - 1250dan γαλβανισμένος χάλυβας ελαφρύς Πολωνός/χρησιμότητα Πολωνός με την αναρρίχηση της βαθμ |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | 9 - γαλβανισμένοι Gr65 17m υλικοί πόλοι μετάδοσης διανομής δύναμης Πολωνού 33kv χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| Μορφή | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | Παράγοντας 2.1 γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός ασφάλειας Πολωνών χάλυβα για 11.88m-462dan |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | Γαλβανισμένη 11.88m-1100dan χρησιμότητα Πολωνός Πολωνών χάλυβα s-500MC με τα πρότυπα της Γαλλίας |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | 320kv 43m Galvanization καυτής εμβύθισης NGCP ηλεκτρικός πόλος Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα για τον π |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | 11.9m - 940dan 3mm παχιά γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα με την αναρρίχηση της βαθμίδας |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | Πολωνών φωτεινών σηματοδοτών χάλυβα 5mm - 16mm γαλβανισμένη πάχος πιστοποίηση |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | 34m 320 kv NGCP καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει την ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα για τον πλειο |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 10μ 11μ 12μ 11KV 13KV |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Υλικό | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO BV |
| Ύψος | 25ft 30ft 35ft |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Δάχος | 4mm |