| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | NEA NGCP NPC |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών HDG |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών HDG |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα | οκτάγωνη δύναμη Πολωνός χάλυβα μετάδοσης 15M 50KN |
|---|---|
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
| Τύπος | οκτάγωνη δύναμη Πολωνός χάλυβα μετάδοσης 15M 50KN |
| Μορφή | Οκτάγωνος |
| Ύψος | 15m |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες |
| Ταχύτητα ανέμου | 160KM/H |
| Galvanization | Υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86μm |
| Πάχος | 6mm, 8mm, 10mm |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 44m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Παράγοντας Safty | 1.8 |
| Αριθμό μοντέλου | Ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Υλικό | Q345, Q235.GR65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης (ASTM A123) |
| Συστατικό μήκος | 25mm 75mm |
| Ονομαστική τάση | 69kv-550kv |
| Τύπος | Πολωνών δύναμης χρησιμότητας χάλυβα 2.5mm - 16mm γαλβανισμένη πάχος πιστοποίηση |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |