| Όνομα Προϊόντος | ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 10KV ~ 500KV HDG για τη γραμμή μετάδοσης δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 12m |
| Τάση | 10KV ~ 500KV |
| Θεραπεία | Galvanization |
| Όνομα Προϊόντος | Δύναμης σωληνοειδής χάλυβα πύργος σειράς γραμμών πόλων 33kv μετάδοσης δομών ηλεκτρικός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Υψόμετρο | 30FT |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | διπλά όπλα |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 |
| Τετάρτη | 66kV |
| εμφάνιση | Τρυβώδης, τριγωνική, γωνιακή, πλέγμα |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | 16 πλευρές |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Φορτίο | 5kN |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 10KV ~ 500KV HDG για τη γραμμή μετάδοσης δύναμης |
|---|---|
| Σχέδιο | Σχέδιο πελατών |
| Ύψος | 12m |
| Τάση | 10KV ~ 500KV |
| Επεξεργασία | Galvanization |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 11m 3.8mm 7.2mm 80-100 μm Μέσος όρος Ζεστή Ζαλβάνωση για ανθεκτικό Ζαλβανισμένο Ατσάλι |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Εξουσία | 10KV |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160 χλμ. την ώρα |
| Πάχος | 4mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Ύψος | 35ft |
|---|---|
| τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Τάση | 110KV |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 16 μ |
|---|---|
| Τάση | 132 kv |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 ή 460mpa |
| Φορτίο | 10KN |
| Πάχος | πάχος τοίχων 4mm |