| Όνομα Προϊόντος | Ενιαίος γαλβανισμένος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός κυκλωμάτων 69kv με την πίσσα μήκους 200mm |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Ενιαίος γαλβανισμένος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός κυκλωμάτων 69kv με την πίσσα μήκους 200mm |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Ενιαίος γαλβανισμένος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός κυκλωμάτων 69kv με την πίσσα μήκους 200mm |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Διπλός γαλβανισμένος 115kv χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 300mm κυκλωμάτων πίσσα μήκους |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλής τάσης γαλβανισμένη 115kv οκτάγωνη μορφή Πολωνού χάλυβα σωληνοειδής |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Ύψος | 11.8 μ |
|---|---|
| Χρήση | πύργος ηλεκτρικής δύναμης |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 ή 460mpa |
| Φορτίο | 50KN |
| Πάχος | πάχος τοίχων 6mm |
| Υλικό | η ελάχιστη δύναμη παραγωγής είναι 345Mpa |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Τάση | σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Εγγύηση | 30 έτη |
| Χαρακτηριστικά | υψηλή αντίσταση του κλονισμού ή της δόνησης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | 69kv κωνικός χάλυβας σωληνοειδείς Πολωνοί μετάδοσης κατασκευής |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |