| Ύψος | 6M 15M |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής μινίου | 355Mpa |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | 620mpa |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Δύναμη | 10KV |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160KM/H |
| Πάχος | 4mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Δύναμη | 10kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160 χλμ. την ώρα |
| Δάχος | 4 χιλιοστά |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Ονομασία του προϊόντος | Τυβλωμένος στύλος σωλήνων από χάλυβα |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχεδιασμός πελατών |
| Υψόμετρο | 25ft-70ft |
| Τετάρτη | 132KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Ύψος | 65ft |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 |
| Τμήματα | Τρία τμήματα |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 18 μ |
|---|---|
| Τάση | 132 kv |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 ή 460mpa |
| Φορτίο | 12.5 KN |
| Πάχος | πάχος τοίχων 4mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Συγκόλληση | AWS D1.1 |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Ταχύτητα φτερών | 160km/h |
| Κλάση | Κατηγορία Α ή Β |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Σφραγίδα Πολωνού | Τοπ συγκόλληση πιάτων χάλυβα |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |