| Ύψος | 20 m |
|---|---|
| Τάση | 132 kv |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 ή 460mpa |
| Φορτίο | 16 KN |
| Πάχος | πάχος τοίχων 4mm |
| Ύψος | 11.8 μ |
|---|---|
| Χρήση | πύργος ηλεκτρικής δύναμης |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 ή 460mpa |
| Φορτίο | 50KN |
| Πάχος | πάχος τοίχων 6mm |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| Πάχος | 3 χιλ. |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | Q345 345mpa |
| Φορτίο | 5 KN |
| Διάσταση φλαντζών | Σύμφωνα με το σχέδιο του πελάτη |
| Ύψος | 25FT-45FT |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | Hexadecagon |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Φορτίο | 5kN |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Ενιαίος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός τύπων γωνίας κυκλωμάτων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 35ft |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Διπλός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός τηλεπικοινωνιών τύπων γωνίας κυκλωμάτων 10KV |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Προσαρμοσμένος χάλυβας σωληνοειδείς Πολωνοί ηλεκτρικής χρησιμότητας 110KV Polygonal |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Προσαρμοσμένος πολυ-κυκλωμάτων γωνίας τύπων ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνών χάλυβα σωληνοειδής Q235 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Q235 κωνικός χάλυβας σωληνοειδείς Πολωνοί μετάδοσης χάλυβα με Galvanization ASTM A123 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |