| Thickness | 1-30mm |
|---|---|
| Pole Shape | Round, conical, octagonal, square, mid hinged, polygonal shafts |
| Color | White ,silver |
| Product Name | 9m 10m 12m 14m African best-selling power poles for transmission line |
| Design | Against 8 Grade Of Earthquake |
| Thickness | 3.8mm 7.2mm |
|---|---|
| Pole Shape | Round, conical, octagonal, square, mid hinged, polygonal shafts |
| Χρώμα | Λευκό, ασημένιο. |
| Ονομασία του προϊόντος | 3.8mm 7.2mm 9m 11m Μαλαισία hop dip galvanisation ηλεκτρικοί στύλοι από χάλυβα με FRP |
| Design | Against 8 Grade Of Earthquake |
| Ύψος | 30FT |
|---|---|
| τύπος βραχιόνων | Διπλά όπλα |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Τάση | 66KV |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| τοπ πιάτο | Steel Plate |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Φορτίο | 2.5KN |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | 13.8kv οι Φιλιππίνες γαλβάνισαν το χάλυβα σωληνοειδής Πολωνός ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 30FT |
| Τάση | 13.8KV |
| Θεραπεία | Galvanization |
| Ύψος | 65ft |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Τμήματα | Τρία τμήματα |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 11m |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300 Dan |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Υλικό | Q345, Gr50 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 10 m |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 2.5 KN |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Υλικό | Q345, Gr50 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| συσκευασία | Γυμνή συσκευασία |
|---|---|
| Μήκος ενταφιασμών | 2000mm κάτω από το έδαφος |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 450 MPA |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός ηλεκτρικής δύναμης τηλεπικοινωνιών τύπων γωνίας 10KV |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |