| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| όνομα | 25ft 100ft χαμηλοί valtage πόλοι χάλυβα των ΦΙΛΙΠΠΙΝΩΝ ηλεκτρικοί με τα όπλα γωνίας |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Μήκος | 25FT100FT |
| δοκιμής | Δοκιμή φορτίων |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | NEA NGCP NPC |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| όνομα | 69KV 45FT τυποποιημένος ηλεκτρικός γαλβανισμένος πόλος χάλυβα πόλων 2 Φιλιππινών NEA segements |
|---|---|
| Σχεδιασμός | δύο segements |
| Ύψος | 45ft |
| thickenss | 3 χιλιοστά |
| Φορτίο σχεδίου | 500 KG |
| όνομα | facrory τιμή πόλων χάλυβα 25FT 2.5mm Φιλιππίνες NEA τυποποιημένη ηλεκτρική |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ένα τμήμα |
| Ύψος | 25ft |
| thickenss | 2.5mm |
| Φορτίο σχεδίου | 300kg |
| όνομα | facrory τιμή πόλων χάλυβα 35FT 3mm Φιλιππίνες NEA τυποποιημένη ηλεκτρική |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ένα τμήμα |
| Ύψος | 35ft |
| thickenss | 3 χιλιοστά |
| Φορτίο σχεδίου | 500 KG |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal κύκλος |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV - 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |