| ΥΛΙΚΟ | Q345 |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗΣ |
| ΧΡΩΜΑ | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΟΣ |
| ΥΨΟΣ | 9m |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ | GALVANIZATION ΚΑΥΤΗΣ ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 40ft |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Όνομα προϊόντων | Τα πρότυπα 69KV Q345 NEA γαλβάνισαν την ηλεκτρική δύναμη Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη | 69KV |
| Υλικό | GR50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Ειδικότητα | 150m |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Δάχος | 1-30 mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | Διάκριση IP65 |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Υλικό | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Ύψος | 20120ft |
| Πάχος | 1-30 mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Υλικό | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Ύψος | 20120ft |
| Πάχος | 1-30 mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Ύψος | CUSTOMIZAD |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο επίστρωμα |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Επιφάνεια επεξεργασίας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| CERFIFITION | ISO9001: 2008 |
| όνομα | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα γαλβανισμένου χάλυβα Πολωνός με την αναρρίχηση των βαθμίδων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα |
| Ύψος | 100ft |
| thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| Όνομα Προϊόντος | υψηλής πόλο φως ιστό |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Ανοχή | +/2% |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |