| Όνομα προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Οκτάγωνο ή στρογγυλό |
| Ικανότητα ρεύματος | 10 έως 220 kV |
| Ένωση Πολωνών | Ένωση ολίσθησης |
| Χρόνος εγγύησης | 15 χρόνια |
| Όνομα προϊόντος | Τσιμενισμένος σιδηροδρομικός στύλος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| Χρόνος ζωής | 50 χρόνια |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| όνομα | χάλυβας Πολωνός ηλεκτρικής δύναμης 12M 33KV |
|---|---|
| Τύπος | χάλυβας Πολωνός ηλεκτρικής δύναμης 12M 33KV |
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
| Σχήμα | οκτάγωνος |
| Ύψος | 845m |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | Τύπος ενταφιασμών |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 1.8m υπόγειο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 8m 27m |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Τύπος | Τύπος ενταφιασμών |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 1.8m υπόγειο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 8m 27m |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | YIXING |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |