| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρου |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV - 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | GR50 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal κύκλος |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV - 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal κύκλος |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV - 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος δύναμης χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Υλικό | Gr65 |
|---|---|
| Προέλευση της θέσης | YiXing |
| Τύπος | Ταφή |
| treament επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Product Name | Galvanized Power Pole |
|---|---|
| Σχήμα | Οκτάγωνο ή στρογγυλό |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Ένωση Πολωνών | Ένωση ολίσθησης |
| Warranty time | 15 years |
| Μορφή Πολωνού | Κωνικός, οκτάγωνος, στρογγυλός |
|---|---|
| Πάχος | 2.5mm, 2.75mm, 3mm |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| εφαρμογή | 10kv-220kv γραμμή μετάδοσης |
| Γραμμή Transmisson | 132kV |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρριχηθείτε, γήινη ράβδος, μονωτές |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Συγκόλληση AWS D1.1 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Columniform Πολωνού δύναμης χάλυβα Πολωνού ηλεκτρικής δύναμης χάλυβα 11.8m |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |