| Τύπος | 69kv 12m ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα γραμμών μετάδοσης για τον πύργο Πολωνού χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Υλικό | Q345 |
|---|---|
| Μήκος | 45FT |
| Πάχος | 3mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 30M/S |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP65 |
| Μορφή | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 80 ΠΟΔΙΑ 90 ΠΟΔΙΑ 138KV |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Τύπος | 33kv 10m ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Πολωνού δύναμης χάλυβα γραμμών μετάδοσης για τον πύργο Πολωνού χάλ |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| ΥΛΙΚΟ | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| ΠΑΧΟΣ | 110MM |
| SHAPE | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| GALVANIZATION | ASTM A123 |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Δάχος | 1-10 mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Γκαλβάνιση | ASTM A123 |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Δάχος | 1-10 mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Galvanization | ASTM A123 |
| όνομα | Τυποποιημένος 15m ηλεκτρικός πόλος χάλυβα στηλών της Μαλαισίας με FRP και τα σημάδια |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 15m 510kg 2sections |
| Ύψος | 15m |
| thickenss | 7.2mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510KG |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| 404 Not Found | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |