| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχέδιο ή κατασκευή συνήθειας |
| Ύψος | 14M ή άλλο ύψος |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Υλικό | Q345 |
|---|---|
| Πάχος | 2.75mm |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Πρότυπο | NEA |
| Εξουσιοδότηση | 5 χρόνια |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τηλεπικοινωνίες |
| Ταχύτητα ανέμου | 160KM/H |
| Galvanization | Υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86μm |
| Πάχος | 6mm, 8mm, 10mm |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Δάχος | 110mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Γύρου |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | GR50 |
| Τύπος | Τύπος ενταφιασμών |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 1.8m ή 2.3m υπόγειο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 8m 27m |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Υλικό | Q235 Q345 Gr65 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 15years |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Τάση | 10-550kv |
| Συγκόλλησης | AWSD1.1 |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Wind Resistance | 3-500km/h |
|---|---|
| Protective Level | IP65 |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Lamp Power | 20-400W |