| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Τιμή όρος | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR Ή CIF |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| συσκευασία | Πλαστικό έγγραφο ή σύμφωνα με την απαίτηση πελατών. |
| Υλικό | GR65, Q345, S500 |
| Αριθμό μοντέλου | Ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Υλικό | Q345, Q235.GR65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης (ASTM A123) |
| Συστατικό μήκος | 25mm 75mm |
| Ονομαστική τάση | 69kv-550kv |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Tolerance Of Dimension | +- 2% |
|---|---|
| Wind Resistance | 3-500km/h |
| Material | 25-90ft galvanized Utility pole steel electric pole |
| Height | 65FT 70FT 75FT 80FT |
| Welding | Welding confirms with international welding standard of CWB |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Τύπος | πόλος ηλεκτροφόρων καλωδίων πόλων χρησιμότητας χάλυβα 18m για τον πύργο πόλων χάλυβα γραμμών μετάδοσ |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή electriccity |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |