| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Υλικό | Q234 Q345 GR65 |
|---|---|
| Ύψος | Προσαρμοσμένο αίτημα |
| certifition | ΤΟΥ BV |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Μορφή | Οκτάγωνος |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Ύψος | 10m25m |
|---|---|
| Υλικό | Gr65 |
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της σκάλας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization ζωγραφική σκονών πίσσας |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Τύπος | 43m Hot Dip Galvanized Steel Utility Pole για ηλεκτρική μετάδοση 10kV-550kV |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Δάχος | 2.5mm16mm |
| Τελειωμένη επιφάνεια | Ζυγισμένα με ζεστό βύθισμα |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| waranty χρόνος | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| Χρήση | υπο- γραμμή διανομής stational |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Πρότυπα του Πακιστάν |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |