| Υλικό | η ελάχιστη δύναμη παραγωγής είναι 345Mpa |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Τάση | σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Εγγύηση | 30 έτη |
| Χαρακτηριστικά | υψηλή αντίσταση του κλονισμού ή της δόνησης |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός καυτής εμβύθισης Πολωνών χρησιμότητας χάλυβα 4548m για την ενα |
|---|---|
| Χρώμα | έθιμο |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 500 KG |
| Ταχύτητα ανέμου | 33m/s |
| κοστούμι για | Μετάδοση δύναμης |
| Τύπος | σωληνοειδής ηλεκτρική δύναμη Πολωνός πόλων χρησιμότητας δύναμης μετάλλων για τον πύργο πόλων χάλυβα |
|---|---|
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Τύπος | δύναμης διανομής ηλεκτρικής δύναμης γαλβανισμένος πόλοι χάλυβας χρησιμότητας δύναμης Πολωνού σωληνοε |
|---|---|
| Χρώμα | έθιμο |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Ύψος | από 6m σε 12m |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |