| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Ικανότητα δύναμης | 10kV σε 220kV |
| Όνομα Προϊόντος | 40ft καυτής εμβύθισης γαλβανισμένος σωληνοειδής πόλος χρησιμότητας ηλεκτρικής δύναμης χάλυβα κωνικός |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Τύπος | Γαλβανισμένος πόλος χάλυβα ηλεκτρικής δύναμης γραμμών μετάδοσης δύναμης χρησιμότητα |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή electriccity |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Υλικό | μπορεί να προσαρμοστεί |
| Συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Ικανότητα δύναμης | 10kV σε 220kV |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |