| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | χάλυβας Πολωνός χρησιμότητας 35FT άμεσος θαμμένος γαλβανισμένος για τη μετάδοση δύναμης |
|---|---|
| Ύψος | 35ft |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή electriccity |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | 33KV διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Ποιοτικός έλεγχος | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization | Galvanization καυτής εμβύθισης |