| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο διανομής |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization πάχος | Υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86um |
| Όνομα Προϊόντος | 132KV 16m γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός 8m16m πόλος χάλυβα χρησιμότητας δύναμης χάλυβα για τη γραμμή |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο διανομής |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization πάχος | Υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86um |
| Όνομα Προϊόντος | 220KV ηλεκτρική σωληνοειδής ενέργεια Πολωνός χρησιμότητας μετάλλων γαλβανισμένη θέση |
|---|---|
| Φορτίο | 20kn |
| Πάχος | 6 mm |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | AWS D1.1 25m χάλυβας γαλβανισμένος χρησιμότητα ελαφρύς Πολωνός Πολωνών μετάδοσης δύναμης 69kv |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | 132KV 16m γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός 8m16m πόλος χάλυβα χρησιμότητας δύναμης χάλυβα για τη γραμμή |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | 33KV διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Ποιοτικός έλεγχος | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Τύπος | πόλος χάλυβα |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |