| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα | Polygonal χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα ηλεκτρικής ενέργειας 80ft 69kv με γαλβανισμένη την ιστός δομή |
|---|---|
| Σχέδιο | 80FT |
| Ύψος | 80FT |
| Thickenss | 4mm 5mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος/εκτατός πόλος/πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Στυλ | polygonal πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 4 mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| κοστούμι για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |