| όνομα | Γαλβανισμένη μέση χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα τάσης καυτής εμβύθισης με τον αγωγό αργιλίου 50000m |
|---|---|
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί 12m χρησιμότητα Πολωνός για τη διανομή δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| όνομα | Μέση τάσης χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα καυτής εμβύθισης γαλβανισμένη με τον αγωγό αργιλίου 30000m |
|---|---|
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 220KV |
| Τύπος | Πόλοι χάλυβα NGCP χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα πόλων 80ft και 90ft ηλεκτρική |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
|---|---|
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |