| Τύπος | Πόλοι χάλυβα NGCP χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα πόλων 80ft και 90ft ηλεκτρική |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα πόλων ηλεκτροφόρων καλωδίων 16m 6.9kv για τη εξορυκτική βιομηχανία |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | Εκλεπτυμένη διανομή δύναμης συναρμολογήσεων υλικού Πολωνού χρησιμότητας που σταθμεύει ελαφριούς Πολω |
|---|---|
| Ύψος | 10m 15m 18m 20m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | AWS D1.1 16m ηλεκτροφόρο καλώδιο Πολωνός 69kv/χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα για τη εξορυκτική βιομηχανί |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Ύφος | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Σχέδιο του πόλου | ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | 69KV ηλεκτροφόρο καλώδιο Πολωνός/χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα για τη εξορυκτική βιομηχανία |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | 34m 320 kv NGCP καυτή εμβύθιση που γαλβανίζει την ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα για τον πλειο |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνοί |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q235 |
| Ύψος | 315m |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |